বেটুপাত

বেটুপাত

Friday, 31 August 2018

যাত্ৰা:ইউটিউবৰ পৰা বলিউডলৈ (পল্লব তামুলী ফুকন)

নেহা নিকিতা

সুবাসৰ সমূহ পাঠকবৃন্দ তথা শুভাকাংখীলৈ এটা ভাল খবৰ। কিছুমান ঘটনা ফিল্মৰ দৰেয়ো হয়। আমিৰ খান অভিনীত বলিউড ছবি "চিক্ৰেট চুপাৰষ্টাৰ" কাহিনীৰেই যেন হ'ল পুনৰাবৃত্তি।
      গোলাঘাটৰ সৰুপথাৰৰ কন্যা নেহা নিকিতাই সুবাসৰ ফেচবুক পেজত দিয়া এটা গানৰ ভিডিও ভাইৰেল হৈ গৈ পৰেগৈ বলিউডৰ বোলছবি নিৰ্মাতা সুৰ্জিত সিঙৰ হাতত। তেওঁ উক্ত ভিডিওটো চাই নেহা নিকিতাৰ কণ্ঠত আপ্লুত হয় আৰু ভিডিওটো জনপ্ৰিয় কণ্ঠশিল্পী তথা তেওঁৰ আহিবলগীয়া ছবি "হীৰ দা ইটাৰনেল লাভ স্তৰী"ৰ সংগীত পৰিচালক তুষাৰ অৰ্জুনক দেখুৱাই। দুয়োৰে সিদ্ধান্ত মৰ্মে তেওঁলোকে নেহাক প্ৰদান কৰে ছবিখনৰ এটা গুৰুত্বপূৰ্ণ গীতত কন্ঠদানৰ সুবিধা। ১৬ বছৰীয়া পিতৃহাৰা নেহাক তেওঁৰ মাতৃয়ে সৰুৰে পৰাই বহু কষ্টৰে ডাঙৰ কৰা পাছত তেওঁৰ এই সাফল্যত উৎফুল্লিত হৈ পৰা মাতৃয়ে ছবি খনৰ পৰিচালক সুৰ্জিত সিং আৰু সংগীত পৰিচালক তুষাৰ অৰ্জুনক ধন্যবাদ জনাই।
      অতি সোনকালে দেশৰ বিভিন্ন প্ৰান্তত চিত্ৰগ্ৰহণ হব লগীয়া ছবি খনত কণ্ঠদান কৰিছে এইবাৰ জনপ্ৰিয়তাৰ শীৰ্ষত থকা ইছ মে তেৰা ঘাটা শীৰ্ষক গীতবোৰ কণ্ঠশিল্পী গজেন্দ্ৰ বাৰ্মা তথা অনু মালিকহতৰ দৰে শিল্পীৰ লগতে বলিউডৰ বহু কেইজন জনপ্ৰিয় কণ্ঠশিল্পী আৰু সংগীত পৰিচালক তুষাৰ অৰ্জুনে নিজে।
      উল্লেখযোগ্য যে নেহাক প্ৰথম বাৰ জনচাক্ষুৰ সন্মুখলৈ আনিছিল সুবাসে।
      ইউটিউবত গান কভাৰ কৰি চচিয়েল মিডিয়াৰ জৰিয়তে দেশৰ আগশাৰীৰ প্ৰডাকচন হাউচটোৰ ছবিত কণ্ঠদান কৰিবলৈ সুযোগ পোৱা নেহা নিকিতাক আমাৰ তৰফৰ পৰা অশেষ অভিনন্দন।
   
    অভিনন্দন নেহা নিকিতা
  
   

No comments:

Post a Comment